Дбають про майбутніх аграріїв
Володимир Борисович Кирилюк — знана на Хмельниччині та за її межами
людина. Він багато років віддав роботі в агропромисловому комплексі. Пройшов
шлях від агронома радгоспу до заступника голови облдержадміністрації. Мені
довелося з ним працювати. Признаюся, я багато навчився у нього, мав за взірець.
Він обраний членом ради обласної організації ветеранів. Під час нещодавньої
зустрічі ветеран-аграрій повідомив про ініціативу керівника фермерського
господарства Староостропільської громади Катерини Адамівни Огреби. Вона
підтримала й допомогла ввести в навчальний процес Староостропільського ліцею
предмет «Агросфера».
Володимир Борисович наголосив, що цей предмет нині вкрай необхідний для
ознайомлення вихованців навчального закладу з сучасними технологіями в
сільському господарстві, розкриття цієї важливої галузі, а головне — виборі
майбутньої професії. До слова, Катерина Адамівна надала велику допомогу
директору ліцею Іванні Василівні Севернюк, яка виявила бажання викладати цей
предмет, придбати навчальні посібники, пройти навчання при Всеукраїнській
аграрній раді. І вже другий рік тут учні опановують цю науку.
— Я цілком підтримую Катерину Адамівну. Через декілька днів вихованці цього
навчального закладу будуть проходити семінар-практикум в кооперативі «Ладиги».
Запрошую вас взяти участь — мовив Володимир Кирилюк.
І ось ми приїхали в сільськогосподарський кооператив «Ладиги», який багато
років очолює Віталій Васильович Фомович. У селі Ладиги він народився в сім’ї
інженера та вчительки, тут минуло його дитинство і юність, звідси започаткована
його звивиста життєва стежина. Ще в шкільні роки юнак у серці виношував мрію
стати, як його батько, інженером. Тому після закінчення місцевої середньої школи
вступив на інженерно-механічний факультет Кам’янець-Подільського
сільськогосподарського інституту, який закінчив у 1990 році.
