Бронювання у… козаків
Так, так, у козаків також були люди, які абсолютно законно не ходили в походи. І то не від доброго життя, бо Запорізька Січ жила в умовах постійного дефіциту — людей, зброї, їжі, часу.
Тому козакам було не до романтики і лицарства, бо підготовка до кожного походу розпочиналася з жорстких підрахунків: кого в бою можна втратити, а кого — ні. Бо громада мала існувати, забезпечуючи себе і воїнів усім необхідним, інакше вона просто не вижила б.
