У Кам'янці-Подільському пройшов чемпіонат на швидкісне поїдання сосисок.

Запрошуємо до співпраці ВЕРСТАЛЬНИКА. Знання програм  Adobe InDesign та Adobe Photoshop обов’язкове.

На вас чекає: висока заробітна плата, комфортні умови праці та дружній колектив професіоналів.

Приходьте за адресою:  м. Хмельницький, проспект Миру, 59, редакція газети "Подільські вісті". Телефонуйте за номерами: 78-95-98, 067-380-28-33.

У редакції газети «Подільські вісті» відбулася зустріч журналістів із головами ОТГ Хмельниччини.

З цього приводу в селі Миньківці Дунаєвецького району відбулося святкування річниці та Дня села.

Славута провела в останню путь бойового капітана, 53-річного Андрія Голеця.

14 жовтня у Хмельницькому в приміщенні телерадіокомпанії «Поділля-центр»  відкрилася фотовиставка під назвою “Якби не війна”, яку раніше вже презентували у багатьох містах країни. Її експозиція складається зі 122 портретів живих і загиблих захисників України. Серед фоторобіт є і портрет нашого земляка Олександра Кушнірука.
Також на виставці відбулася презентація книги «Якби не війна» з розповідями про героїв та їхніми світлинами.
Виставка працюватиме до 22 жовтня. Вхід вільний.  

 На території Хмельницької міської лікарні освячено Храм святого Миколая Чудотворця. Капличка допомагатиме хворим повертатися до повноцінного життя, отримати душевний спокій та зцілення. На цьому у своєму слові наголосив Архиєпископ і Митрополит Василій Семенюк, адміністратор Кам’янець-Подільської єпархії Української греко-католицької церкви.

"Медичний" храм Святого Миколая-Чудотворця, що розташувався на території Хмельницької міської лікарні, урочисто пройшов чин освячення. Архиєрейську Божественну Літургію з нагоди знаменної віхи очолив Архиєпископ і Митрополит Василій Семенюк, адміністратор Кам'янець-Подільської Єпархії.

Перехід на зимовий час відбудеться у ніч із 28 на 29-го жовтня 2017 року.

13 жовтня, напередодні Дня захисника України, у селі Олешин Хмельницького району представники влади, лісництва, поліції, духовенства та громадськості посадити біля пам’ятного знака Алею Героїв Небесної Сотні.