15 серпня, в рамках чергової ротації, виконувати свій військовий обов’язок на Схід відправилися бійці 48-ї окремої інженерної бригади. Провести захисників прийшли рідні, друзі, представники міської влади.

 Російська Федерація продовжує нарощувати військові потужності біля кордону України. Йдеться про спільні стратегічні навчання Збройних сил Росії та Білорусі «Захід-2017».

Минулого тижня у Хмельницькому відбулися громадські слухання, на яких  йшла мова про  умови та порядок проведення конкурсу  перевізників. Адже, за планом, у місті повинна суттєво зменшитися кількість малогабаритних маршруток — їх з часом замінять автобусами великої пасажиромісткості. Планується, що маршрутки курсуватимуть лише у віддалених мікрорайонах.

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ФОП Цибульського А. В. (м. Хмельницький) на 21 тисячу гривень за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.

На незвичне дійство в селі Песець збираються виробники з усіх куточків України, а також Іспанії, Франції, Польщі.

Карантинний пункт діє поблизу свиноферми в селі Коров’є Теофіпольського район. Саме там вогнище інфекції.

Cтало відомо, що у вересні місяці на території Білорусі поблизу кордону з Україною пройдуть спільні військові навчання збройних сил Білорусі та Російської Федерації під назвою «Захід – 2017». З метою адекватного реагування на дії агресора Генеральним штабом Збройних Сил України було прийнято рішення створити призовну кампанію військовозобов’язаних та резервістів на навчальні збори. 

Україною мандрує Всеукраїнський мистецький проект «Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну». 

Слідство військової прокуратури Західного регіону загубило єдину непошкоджену гільзу з місця злочину з ознаками ідентифікації. За нею можна було визначити, хто і з якої зброї вбив мітингувальників біля Хмельницього управління СБУ 19 лютого 2014 року.

Продюсерський центр «Гармата» та Союз молодих кінематографістів України оголосили про збір коштів на створення першого художнього фільму про справжнього героя війни під назвою «За Україну, за її волю!». Це історія бійця 8-го полку спецпризначення Романа Матвійця, який родом із села Хорошів Білогірського району.