Водій сильно побив пішохода, який зробив йому зауваження
Як розповіли в Головному управлінні Нацполіції у області, 5 лютого близько 17:40 години на вулиці Трудовій в Хмельницькому 67-річний пенсіонер зробив зауваження водієві, який заїхав на пішохідний перехід. Між чоловіками виник конфлікт, під час якого водій вийшов з автомобіля та жорстоко побив пішохода. Після нападу зловмисник сів у машину й поїхав геть.
Читати далі