У судовому порядку Старокостянтинівська місцева прокуратура вимагає у продавця медичних виробів повернути у бюджет більше сто тридцяти тисяч гривень.

  

Зросте ціна на молоко але не пропорційно, в залежності від рівня регіонального дефіциту.

 

 

Остання, тридцята амбулаторія за програмою «Доступна медицина», відчинила двері у селі Красностав, що на Славутчині.

 

 

  

Пам’яті мого дідуся Костянтина, який помер у голодомор 1933 року

 

У кожну четверту суботу листопада Україна вшановує всіх жертв страшного сталінського режиму, справжнього геноциду, який, розгулявшись по всіх селах і містах, навсібіч косив людей, не залишаючи їм жодного шансу вижити.

   

«Доброго дня, шановна редакціє. На батьківських зборах у нас розгорівся конфлікт. Я б сказала, на порожньому місці. Вирішували питання: чергувати в класі дітям чи платити по кілька гривень на місяць (з кожного) прибиральниці. І от одні: нехай діти чергують, хоч чогось навчаться (а чому ж ми тоді їх удома вчимо?), інші: у жодному випадку – ні, навіть закон забороняє залучати дітей до чергування у класах чи їдальні. Тож розтлумачте, будь ласка, що то за закон і чи існує він узагалі? Марія Станішевська».

  

Коли будете у Ярмолинцях, неодмінно відвідайте на площі 600-річчя братську могилу, над якою височить пам'ятник загиблим воїнам. На гранітній стіні напис: «Лейтенант Каретніков Іван Васильович».

  

Родичі хотіли відкупити зловмисника.

 Чи здолає чай з малини той коронавірус?

  

Автономний скімер – саморобний очищувач водної поверхні від сміття, експрес-метод визначення функціонального стану здоров’я організму, за допомогою елементів іридодіагностики,  рукавиця для орієнтування в просторі,  комплексна оцінка безпечності захисних масок, очищувач – опріснювач морської та забрудненої води з використанням сонячного концентратора – цими та іншими проектами займаються Славутські  ліцеїсти–винахідники.  

   

Хмельницька поліція припинила діяльність злочинної групи, яка вимагала гроші з громадян, та затримала її лідера.